Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Komendanta Miejskiego PSP w Legnicy

27 września 2016 r. na boisku sportowym znajdującym się na terenie JRG nr 3 w Chojnowie odbył się turniej Piłki Siatkowej o Puchar Komendanta Miejskiego PSP w Legnicy.
W turnieju uczestniczyły 4 drużyny – 3 reprezentujące poszczególne jednostki ratowniczo-gaśnicze oraz drużyna Komendy Miejskiej PSP w Legnicy. Turniej rozegrano wg zasady „każdy z każdym”. Po zaciętej rywalizacji zwycięzcą turnieju została drużyna JRG nr 2 w Legnicy. Drugie miejsce zajęła reprezentacja Komendy Miejskiej PSP w Legnicy. Na ostatnim miejscu podium uplasowała się drużyna z JRG nr 3 w Chojnowie, natomiast czwarte miejsce zajęła drużyna z JRG nr 1 w Legnicy. Puchar oraz dyplomy zostały wręczone przez Komendanta Miejskiego PSP w Legnicy mł. bryg. Zdzisława Sokoła. Zawody przebiegały w sportowej atmosferze. Po zakończonych zmaganiach wszyscy uczestnicy udali się na poczęstunek zorganizowany przez strażaków z JRG nr 3 w Chojnowie.