Turniej finałowy o Puchar Dolnośląskiego Komendanta Wojewódzkiego w halowej piłce nożnej.

Dnia 20 grudnia 2016 r. na hali OSIR znajdującej się w Legnicy przy ulicy Lotniczej odbył się turniej finałowy w halowej piłce nożnej o Puchar Dolnośląskiego Komendanta Wojewódzkiego. Spośród wszystkich drużyn startujących w rozgrywkach w finale zmierzyły się drużyny z KP PSP w Oławie, KP PSP w Ząbkowicach Śląskich, KP PSP w Zgorzelcu oraz KM PSP w Legnicy. W turnieju zostało rozegranych 6 meczy po 20 minut każdy. Po zaciętej rywalizacji pierwsze miejsce zajęła drużyna KP PSP w Ząbkowicach Śląskich, drugie KP PSP w Zgorzelcu, trzecie KM PSP Legnica a czwarte miejsce zajęła drużyna z KP PSP w Oławie. Puchar przechodni za zwycięstwo w turnieju wręczył Zastępca Dolnośląskiego Komendanta Wojewódzkiego bryg. Marek Kamiński. Wszystkim biorącym udział w turnieju gratulujemy sportowej postawy oraz wysokiego poziomu rozgrywek.