Komórki Organizacyjne

WYDZIAŁ OPERACYJNO – SZKOLENIOWY

IMGP0049 Naczelnik Wydziału
st. kpt. mgr Wojciech Baran
tel.: (76) 75 22 112 wew. 151
e-mail: wojciech.baran@strazlegnica.pl

 

 

 

mateusz D Specjalista
kpt. mgr inż. Mateusz Dąbrowa
tel.: (76) 75 22 112 wew. 152
e-mail: mateusz.dabrowa@strazlegnica.pl

 

 

 

IMGP0032Młodszy Technik
sekc. mgr inż. Mateusz Guzenda
tel.: (76) 75 22 112 wew. 153
e-mail: mateusz.guzenda@strazlegnica.pl

 

 

SEKCJA KONTROLNO – ROZPOZNAWCZA

IMGP0016Kierownik Sekcji
st. kpt. mgr inż. Marcin Swenderski
tel.: (76) 75 22 112 wew. 141
e-mail: marcin.swenderski@strazlegnica.pl

 

 

Starszy Specjalista
st. kpt. inż. Marcin Piwowarski
tel.: (76) 75 22 112 wew. 143
e-mail: marcin.piwowarski@strazlegnica.pl

 

 

DSC08294 Specjalista
st. kpt. mgr inż. Grzegorz Kuźniar
tel.: (76) 75 22 112 wew. 142
e-mail: grzegorz.kuzniar@strazlegnica.pl

 

 

SEKCJA KADROWO – ORGANIZACYJNA

AniaTechnik
st. sekc. mgr Anna Moskwa
tel.: (76) 75 22 112 wew. 131
e-mail: anna.moskwa@strazlegnica.pl

 

 

 

 

 

 

SEKCJA KWATERMISTRZOWSKO – TECHNICZNA

Technik
sekc. Mateusz Strzelczyk
tel.: (76) 75 22 112 wew. 121
e-mail: mateusz.strzelczyk@strazlegnica.pl

 

 

 

DSC08300Inspektor
Dariusz Bartoszuk
tel.: (76) 75 22 112 wew. 122
e-mail: dariusz.bartoszuk@strazlegnica.pl

 

 

DSC08298Konserwator
Ryszard Brzuśmian
tel.: (76) 75 22 112 wew. 123
e-mail: ryszard.brzusmian@strazlegnica.pl

 

 

SEKCJA FINANSÓW

AnetaStarszy Technik
st. sekc. mgr inż. Aneta Kuźniar
tel.: (76) 75 22 112 wew. 165
e-mail: aneta.kuzniar@strazlegnica.pl

 

 

 

IMGP0025Inspektor
Renata Chrinowska
tel.: (76) 75 22 112 wew. 162
e-mail: renata.chrinowska@strazlegnica.pl

 

 

Starszy Kasjer
Renata Radwańska
tel.: (76) 75 22 112 wew. 163
e-mail: renata.radwanska@strazlegnica.pl